Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
88 000 €
172 113.04 лв.

(1 600 €, 3 129.33 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:02 на 10 април, 2026 год.
Обявата е посетена 63 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Комплексът се намира само на 10 минути пеша от просторен пясъчен плаж с чиста морска вода и приятен климат. Районът е известен със спокойната атмосфера, безопасността и екологичната чистота, което го прави идеален избор за семейства с деца, както и за хора, които ценят комфортния и премерен начин на живот близо до природата. На пешеходно разстояние ще откриете супермаркети, аптеки, медицински центрове, банки, ресторанти, кафенета и добре поддържана крайбрежна алея.

Magnolia Residence 2 предлага модерни апартаменти с добре обмислени разпределения, подходящи както за сезонна почивка, така и за целогодишно живеене. Апартаментите са напълно оборудвани с всичко необходимо за комфортен живот, включително висококачествени довършителни работи, функционални кухни, просторни балкони и големи прозорци, които осигуряват много естествена светлина. Много от жилищата предлагат приятни гледки към околността и зелените площи.

Територията на комплекса е озеленена и добре поддържана. Жителите могат да се наслаждават на зони за отдих, зелени площи, удобни пътни връзки и паркоместа. Сигурността е осигурена чрез модерни системи за контрол на достъпа, което гарантира допълнително ниво на комфорт и спокойствие.

Покупката на апартамент в Magnolia Residence 2 е не само възможност да живеете край морето, но и изгодно инвестиционно решение. Недвижимите имоти по Черноморското крайбрежие продължават да бъдат в устойчиво високо търсене сред туристите, като предлагат отличен потенциал за доходи от наем през целия сезон.